UPC Polska klientem MSL

27 kwietnia 2017

MSLGROUP wygrała przetarg na całościową obsługę komunikacyjną UPC. Współpraca rozpoczęła się na początku lutego 2017.
Agencja odpowiada za kompleksowe doradztwo komunikacyjne (PR produktowy B2C i B2B oraz korporacyjny), media relations, pozycjonowanie eksperckie, organizację wydarzeń specjalnych, realizację działań z zakresu komunikacji kryzysowej i wsparcie w realizowaniu działań z zakresu komunikacji wewnętrznej.

Projektowo w działaniach kreatywnych, MSLGROUP będzie wspierana przez agencję Leo Burnett. To wynik holistycznej współpracy spółek działających w ramach grupy Publicis.

Z ramienia MSL projekt koordynują Marcin Obersztyn oraz Martin Stysiak.

MSLGROUP

Nasza praca to tworzenie i dostarczanie klientom wartości, która polega na łączeniu umiejętnego sprawiania bycia słyszanym (poprzez zaangażowanie) z siłą przekonywania (poprzez stosowność).

Dzisiaj żyjemy w świecie realnych społeczności, w którym jednostki z chęcią angażują się
w relacje z innymi ludźmi, markami i organizacjami. Nawiązują znajomości, prowadzą rozmowy i dzielą się z nimi informacjami – ale tylko z tymi podmiotami, które w zamian za ich czas i atencję oferują im konkretną, oczekiwaną wartość.

Jesteśmy pasjonatami nauki i sztuki słuchania oraz angażowania ludzi. Z wyczuciem,
ze zrozumieniem i z odpowiedzią, że jest to przydatne i wartościowe. Pomagamy firmom, markom i organizacjom przejść od kampanii do narracji, od narzucania się do angażowania, od konsumentów do społeczności.

Zrealizowaliśmy dla nich kilkadziesiąt kampanii, które zmieniły ich pozycję rynkową. Zdobyliśmy za nie wiele nagród, w tym tę najcenniejszą, czyli przyznawaną przez prestiżowy Holmes Report tytuł 2015 Eastern European Consultancy of the Year.

Należymy do Grupy Publicis i zatrudniamy w Polsce blisko 100 konsultantów z wieloletnim doświadczeniem po stronie klienta, co gwarantuje zrozumienie branż, którym doradzamy. Nasze warszawskie biuro jest hubem na Centralną i Wschodnią Europę - w poprzednim roku otworzyliśmy biura w Rumunii, Bułgarii i Słowenii.

Jesteśmy MSLGROUP. Sprawiamy, że głos naszych klientów ma znaczenie.