Nasi na Young Creatives 2016

18 lutego 2016

Ogłoszone zostały zespoły, które wezmą udział w Young Creatives 2016. Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiły się dwa teamy z MSLGROUP. Przewodniczącym kategorii PR jest Sebastian Stępak, Dyrektor Zarządzający agencji.

YOUNG CREATIVES to organizowany przez SKM SAR konkurs, którego celem jest wyłonienie najzdolniejszych młodych zespołów, które na co dzień zajmują się szeroko rozumianą komunikacją oraz propagowanie standardów, jakie powinni spełniać młodzi ludzie pracujący w tej branży.

W tegorocznej edycji YC weźmie udział 3 pracowników MSLGROUP. Do kategorii PR zgłosili się Paulina Kubicka i Paweł Lasiuk. W kategorii Cyber wystartuje Bartek Janik, który jest w jednym zespole z Filipem Dawidem z Leo Burnett, co podkreśla współpracę miedzy spółkami Grupy Publicis w Polsce.

Na tegorocznym konkursie MSLGROUP ma jeszcze jednego przedstawiciela. Sebastian Stępak, Dyrektor Zarządzający agencji jest członkiem jury i przewodniczącym kategorii PR.

Główną nagrodą w Young Creatives 2016 jest możliwości wzięcia udziału w Festiwalu Cannes Lions.

Zwycięzców poznamy na Gali Polskiego Konkursu Reklamy KTR w maju 2016 roku.

MSLGROUP

Nasza praca to tworzenie i dostarczanie klientom wartości, która polega na łączeniu umiejętnego sprawiania bycia słyszanym (poprzez zaangażowanie) z siłą przekonywania (poprzez stosowność).

Dzisiaj żyjemy w świecie realnych społeczności, w którym jednostki z chęcią angażują się w relacje z innymi ludźmi, markami i organizacjami. Nawiązują znajomości, prowadzą rozmowy i dzielą się z nimi informacjami – ale tylko z tymi podmiotami, które w zamian za ich czas i atencję oferują im konkretną, oczekiwaną wartość.

Jesteśmy pasjonatami nauki i sztuki słuchania oraz angażowania ludzi. Z wyczuciem, ze zrozumieniem i z odpowiedzią, że jest to przydatne i wartościowe. Pomagamy firmom, markom i organizacjom przejść od kampanii do narracji, od narzucania się do angażowania, od konsumentów do społeczności.

Zrealizowaliśmy dla nich kilkadziesiąt kampanii, które zmieniły ich pozycję rynkową. Zdobyliśmy za nie wiele nagród, w tym tę najcenniejszą, czyli przyznawaną przez prestiżowy Holmes Report tytuł 2015 Eastern European Consultancy of the Year.

Należymy do Grupy Publicis i zatrudniamy w Polsce blisko 100 konsultantów z wieloletnim doświadczeniem po stronie klienta, co gwarantuje zrozumienie branż, którym doradzamy. Nasze warszawskie biuro jest hubem na Centralną i Wschodnią Europę - w poprzednim roku otworzyliśmy biura w Rumunii, Bułgarii i Słowenii.

Jesteśmy MSLGROUP. Sprawiamy, że głos naszych klientów ma znaczenie.