Transparentna agencja

1 grudnia 2016

MSLGROUP jako pierwsza konsultingowa firma Public Relations w Polsce ujawnia system wynagrodzeń.

MSLGROUP przedstawiła pracownikom widełki płacowe i staż pracy na poszczególnych stanowiskach. Ruch ten jest odpowiedzią nie tylko na potrzeby pracowników, ale również klientów, którzy mają kłopoty z porównaniem ofert różnych agencji PR ze względu na brak wypracowanych standardów nazewnictwa stanowisk względem doświadczenia. Firma zobowiązała się także informować
o wysokości oczekiwanego wynagrodzenia w ogłoszeniach rekrutacyjnych.

Dzięki tak transparentnym zasadom zyskają wszystkie strony.

  • Klienci: przejrzysta struktura stanowisk wraz z wynagrodzeniem da klientom jasny ogląd kosztów agencji. Dzięki temu łatwiej będzie im porównywać oferty agencji i nie przepłacać za niewykwalifikowanych ekspertów na wysokich stanowiskach.
  • Pracownicy: będą znali reguły panujące w miejscu zatrudnienia, a co za tym idzie będą mieli możliwość zaprojektowania swojej ścieżki rozwoju w oparciu o kompetencje, które muszą zdobyć oraz wynagrodzenie jakie są w stanie uzyskać.
  • Pracodawca: będzie w stanie łatwiej zarządzać kapitałem ludzkim i lepiej odpowiadać na potrzeby swoich klientów, co przełoży się bezpośrednio na rozwój biznesu.

- Ponieważ na co dzień zajmujemy się reputacją, nie możemy zapominać
o własnym wizerunku. Ujawnienie widełek płacowych to ruch fair wobec naszych pracowników
i klientów. Transparentność jest ważnym elementem budowania odpowiedzialnego biznesu – mówi Sebastian Hejnowski, CEO MSLGROUP na region Europy Środkowej i Wschodniej.

-        Mamy świadomość, że pracujemy z najlepszymi. Dlatego tak ważny jest dla nas rozwój, poszerzanie kompetencji i wiedzy naszych pracowników. Bardzo mnie cieszy, że wypracowane u nas rozwiązanie, czyli jasno określona ścieżka rozwoju, zarówno ekspercka jak i managerska oraz jawny system wynagrodzeń, pozwala naszym pracownikom na świadome zarządzanie i indywidualne zaprojektowanie rozwoju swojej kariery zawodowej – mówi Angelika Frańczak, HR Director MSLGROUP Poland.

MSLGROUP

Nasza praca to tworzenie i dostarczanie klientom wartości, która polega na łączeniu umiejętnego sprawiania bycia słyszanym (poprzez zaangażowanie) z siłą przekonywania (poprzez stosowność).

Dzisiaj żyjemy w świecie realnych społeczności, w którym jednostki z chęcią angażują się
w relacje z innymi ludźmi, markami i organizacjami. Nawiązują znajomości, prowadzą rozmowy i dzielą się z nimi informacjami – ale tylko z tymi podmiotami, które w zamian za ich czas i atencję oferują im konkretną, oczekiwaną wartość.

Jesteśmy pasjonatami nauki i sztuki słuchania oraz angażowania ludzi. Z wyczuciem,
ze zrozumieniem i z odpowiedzią, że jest to przydatne i wartościowe. Pomagamy firmom, markom i organizacjom przejść od kampanii do narracji, od narzucania się do angażowania, od konsumentów do społeczności.

Zrealizowaliśmy dla nich kilkadziesiąt kampanii, które zmieniły ich pozycję rynkową. Zdobyliśmy za nie wiele nagród, w tym tę najcenniejszą, czyli przyznawaną przez prestiżowy Holmes Report tytuł 2015 Eastern European Consultancy of the Year.

Należymy do Grupy Publicis i zatrudniamy w Polsce blisko 100 konsultantów z wieloletnim doświadczeniem po stronie klienta, co gwarantuje zrozumienie branż, którym doradzamy. Nasze warszawskie biuro jest hubem na Centralną i Wschodnią Europę - w poprzednim roku otworzyliśmy biura w Rumunii, Bułgarii i Słowenii.

Jesteśmy MSLGROUP. Sprawiamy, że głos naszych klientów ma znaczenie.

Joanna Ignaczak
Senior PR Manager
+48 662 110 591